Kim jesteśmy...

Najkrócej - motocyklistami z chęcią pomocy innym. Z większym lub mniejszym stażem i doświadczeniem, na różnych sprzętach od ciężkiej armatury, poprzez szybkie i szybsze plastiki, nakedy, aż po leciutkie enduraki. To co nas jednoczy oprócz pasji motocyklowej to chęć pomagania innym, zwłaszcza dzieciom. I z takiego oto połączenia narodziło się TSM. Honorowym Członkiem TSM jest Piotr Krachulec - legendarny pomysłodawca i organizator pierwszych edycji Mikołajów na motocyklach, dzięki któremu akcja z przejazdu 9 motocyklistów w kilka lat zmieniła się w największą tego typu imprezę na świecie. Błogosławieństwa udziela też znany i lubiany motoklecha x.Maślak – również Honorowy Członek TSM. Poza wspomnianymi Szanownymi Honorowymi, w gronie założycieli są m.in. dawni współorganizatorzy parady Mikołaje na Motocyklach, marshalle, organizatorzy Mikołajów moto3miasto.pl, Wieczorów Marzeń z okazji Dnia Dziecka w oliwskim ZOO, wizyt motocyklistów w szpitalach, zbiórek na Domy Dziecka, „spełniacze” marzeń chorych dzieci z Fundacji Trzeba Marzyć.

Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi, którym bliskie są idee bezinteresownej pomocy. ZAPRASZAMY do naszego grona.

Kim są zalożyciele stowarzyszenia

Piotr Krachulec

Honorowy Członek TSM

Pomysłodawca Mikołajów na Motocyklach, Naczelny Mikołaj i nasz mikołajowy guru. To dzięki niemu to wszystko powstało i rozrosło się do największej parady mikołajowej na świecie.

x.Maślak

Honorowy Członek TSM

Naczelny Jajcarz (organizator Jajcarni) i nieformalny kapelan pomorskich motocyklistów. Jest z nami zawsze w ważnych momentach. Jak sam o sobie mówi, jako ksiądz nie bardzo czuje się w pracy z najmłodszymi (a tak właśnie wypadło po 18 latach ze studentami i licealistami, odkąd został wiejskim proboszczem) - nie umie z nimi rozmawiać, zwłaszcza gdy są w większej grupie. Za to chętnie wożę to towarzystwo motocyklem, uczę żeglarstwa i brząkam z nimi na gitarze, przy ognisku, na obozach.

Sławomir Gułaj Booster

Komisja rewizyjna TSM

Od 2008 do 2012 związany z Mikołajami na Motocyklach jako Marshall i współorganizator odpowiedzialny za wizerunek internetowy akcji, a od 2009 naczelny Marshall odpowiedzialny przede wszystkim koordynację zabezpieczenia trasy parady, w samej akcji uczestniczy od 2006r. Uczestnik Dream Night'ów w Zoo od 2007r. Obecnie lata na Hayce. Lubi wszystko co zapie..... ;)

Piotr Lewandowski

Współorganizator Mikołajów na Motocyklach w latach 2008-2011, odpowiedzialny min. za planowanie, papierologię, sponsoring i patronaty. Od kilku lat wkłada patyczek po lodach w szprychy roweru i myśli, że ma motocykl - boimy się wyprowadzić go z błędu.

Paulina Erdman GreenFrog

Komisja rewizyjna TSM

Od lat wspiera wszelakie akcje pomocowe, zarówno czynem jak i hojnością. Czuwa nad naszą biurokrację i porządkiem finansowym. Co jak co, ale pomagać i liczyć to potrafi.

Andrzej Ciach Ciachu

Komisja rewizyjna TSM

Kilka razy marshall na Mikołajach, kilka razy na DreamNight w ZOO - w sumie nic specjalnego :)

Dariusz Frankowski Franz

Uczestnik i "Marshall" akcji Mikołajowych od 2008, w tym śnieżno-lodowej X edycji. Od lat wspomaga imprezy charytatywne organizowane przez społeczność motocyklową. W TSM od początku jego działalności. Żeglarz, motorowodniak, człowiek lasu :) Motocykl: BMW K1200S.

Łucja Wróbel

Lepsza strona Boostera. W MotoMikołajach od 2009r. Zaczęła od porządkowego na Skwerku, była także jakiś czas rzecznikiem prasowy - ma gadane. Od 2009 również czynny uczestnik Dreamnightów. Uczestnik imprez w DD w Tczewie.

Barnaba Święcicki Barney

Od lat na Mikołajach na Motocyklach, marshall i naczelny marshal organizujący służby porządkowe parady. Najbardziej z nas wszystkich pasuje na Mikołaja, ma brodę, okulary i odpowiednią okrągłą posturę. Jeszcze trochę posiwieje i zakasuje tego gościa z Laponii.

Marcin Marciniec Kefir

Uczestniczył w mikołajach na motocyklach jako marshal, z mikołajami związany od 2008, pomagał w organizacji różnych akcji charytatywnych, zainteresowania: jazda motocyklem po torze oraz rajdy samochodowe

Krzysztof Chankiewicz Heniek

Wiecznie zalatany, zabiegany i zagadany, jednak mimo tego znajduje czas na akcje charytatywne. Od lat związany z motomikołajami, akcjami dobroczynnymi skierowanymi do domów dziecka i szpitali, uczestnik Dream Night'ów w Zoo. Obecnie śmiga litrowym GSXR i błotną DRZ400.

Piotr Różycki Róża

Uczestnik ,większości MM (w dużej części jako jeden z Marszali),jak również innych akcji przy współpracy z fundacjami "Trzeba Marzyć", "Pan Władek"i akcjami M3M. Oprócz Kobiet kocha motocykle ,motoryzację i miłości do rowerów też nie potrafi się wyprzeć. Natrętny fotograf i miłośnik dobrej muzyki,którą torturuje przyjaciół. Po latach walki z rusyfikacją stwierdził,iż jego ulubione danie to "pielmieni",a najciekawszy pisarz Bułhakow.

Tomasz Bocian Tobocian

Członek zarządu

Jeden z najlepiej rozpoznawalnych motocyklistów w środowisku Trójmiejskim. Wielokrotny marshall na MotoMikołajach, uczestnik DreamNight w ZOO. Główny organizator wszystkich akcji motocyklowych przeprowadzanych z fundacją "Pan Władek"

Dariusz Małecki - darioo

Członek wspierający

Marshall Motomikołajowy, altruista i wielokrotny uczestnik imprez dla dzieci z Domów Dziecka. Z motocyklami od zawsze podobnie jak z pomocą innym.

Mateusz Przybylski mati``

Członek wspierający

Od kilku lat zapalony motocyklista. Dzięki współpracy z m3m uzyskał możliwość pomocy innym. Zasłużony Honorowy Dawca Krwi. Marzy, że kiedyś będzie miał możliwość zostać Dawcą Komórek Macierzystych. Miłośnik sportu, kina oraz literatury faktu. Na co dzień śmiga zieloną Kawą Z800.Paweł Zeidler Zeid

Motocyklista od 2012, od początku udzielający się w akcjach społecznych m.in. Fundacja Pana Władka, MotoKrew, MotoMikołaje. Obecnie porusza się Niebieską Kawasaki Z750S.

Maciej Michałek #36

Członek zwyczajny

Współzałożyciel 3MM Racing Academy - szkolenia motocyklowych dla wszystkich . Motocyklista z kilkunastoletnim doświadczeniem na drodze oraz czynny zawodnik od 2009 roku z wieloma sukcesami na swoim koncie w amatorskich wyścigach w Polsce. 3 miejsce w klasyfikacji generalnej 2010 oraz 2011 w Pucharze Suzuki GSXR CUP. 2012-2013 sporadyczne występy w pucharze Polski. W 2015 roku planuje zmianę motocykla na konkurencyjny w swojej klasie oraz walkę o czołowe lokaty w Pucharze Polski.

Piotr Szulc Niemiec

Członek zwyczajny

Wielokrotny marshall motomikołajowy, od kilku sezonów również dosiadający dwukołowego renifera lub zająca wielkanocnego. Organizator lub współorganizator kilku akcji charytatywnych. Obecnie poruszający się Triumphem Sprintem ST jak i taplający się w błocie jak małe dziecko na Husqvarnie 2T.

Damian Miller - Kura

Członek zwyczajny

motocyklista z kilkuletnim stażem, uczestniczyłem w mikołajach na motocyklach, w akcjach w domach dziecka na dzień dziecka, koloniści pana Władka. Uwielbiam wypady na tor :-)